O mně

Když jsem poprvé strčila svůj zvědavý nos přes bradavické obrany, mohlo mi být tak dvanáct třináct let. Jenomže nahlížet přes kamennou zeď mi brzy bylo málo. Proklouzla jsem pootevřenou branou a namířila si to přímo do hradu. Měla jsem dokonce tu drzost prozkoumat soukromé komnaty některých profesorů, účastnit se zvlášť důležitých rozhovorů, prohlédnout si Chroptící chýši a jít ještě dál.

S dalšími a dalšími krůčky jsem získávala stále větší jistotu. Tenhle svět mi začal patřit. Tady jsem byla doma. Získala jsem spoustu přátel a myslela si, že je budu moct beztrestně opustit, až se mi přestanou hodit. Když nastal čas odchodu, bez rozloučení jsem se vytratila domů.

Od té doby uplynulo spoustu času. A já se cítila sama. Jako bych ztratila skutečné kamarády. Jenže oni se začali sami vracet. A byli stále neodbytnější. Všechny jsem je vřele přivítala. Uvědomila jsem si, jak moc mi chyběli.

Po nadšených objetích a převyprávění všech novinek mě pozvali zpátky k sobě. Do světa Harryho Pottera. A co vy, přidáte se?

Vaše b-c

Tyhle stránky byly založeny z nutkavé potřeby vrátit se. Najdete zde především příběhy s párem Severus a Hermiona. Konkrétně se jedná o povídky:

Duodecim (snamione, překlad francouzské autorky Lasiurys, příběh, který nemá hranice, který nelze zařadit do žádné z existujících škatulek)

Na náhody nevěří (snamione, vlastní tvorba, příběh o tom, že nic nemusí být takové, jaké to na první, druhý, či dokonce třetí pohled vypadá)

Jednorázové povídky

… a možná i nějaké další

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s